Sayfa: [1]
Yazdır
Gönderen Konu: Canlanan Duvarlar  (Okunma Sayısı 1809 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Okultasarımcısı
Yeni Üye
*

Karma: 0
Mesaj Sayısı: 2


« : Şubat 03, 2016, 01:25:23 ÖS »Okul Tasarımcısı, geleceğin gerçek sahipleri çocuklarımızın eğitim ve öğretim gördüğü okullardaki tüm duvarları bir sanat eserine dönüştürüyor. Soğuk ve sıradan duvarlar usta sanatçılarımızın elinde rengârenk çiçek açıyor, çocuklarımızın eğitimine katkı sağlayacak tasarımlar yapılıyor. Çocuklarımızın ufkunu açacak ve gelişimlerine katkı sağlayacak eğitici sanatsal tasarımları ile onlara farklı bir dünya sunuyor.
Okul tasarımcısı, okullarda bulunan tüm duvarları istek ve taleplere göre sanatsal, eğitici, eğlenceli, canlı, hayal gücünü geliştirici bir şekilde tasarlıyor. Çocukların hayatını monotonluktan çıkartarak zengin içeriklerle donatıyor.
Bu güne kadar farklı okullarda yaptığı pek çok çalışma ile birçok çocuğun hayal dünyasında yeni pencereler aralanmasını ve yeni ufuklar keşfetmesine olanak sağlamış.
Okul tasarımcısı, okullarda eğitim standartlarına uygun tasarımlar geliştirerek çocukların eğitimine destek veriyor. Çocuklarımızın ders dışı saatlerinin daha verimli, eğitici, keyifli ve motive edici bir şekilde değerlendirmelerine katkı sağlayarak. Her okulun konseptine ve eğitim anlayışına uygun materyaller ile gerek sanatsal zengin içerikli ve gerekse üç boyutlu ve canlı tasarımlar oluşturuyor.
Okullardaki her bir duvarı çocuklar için her an içinde yer alabilecekleri yeni bir oyun ve eğlence oluşturabilecekleri birer alan haline dönüştürüyor ve renklerin eşsiz uyumu ile hayal dünyasında yeni keşif ve yolculuklara çıkabilecekleri bir alana çeviriyor.
Okul tasarımcısı, yaptığı her bir tasarımda keşfedilebilir yeni dünyalar, keyifli zamanlar, görsel zarafetin ve ufuk açıcı yepyeni hayallere kapı aralıyor.  Eğer sizde renlerin senfonisi eşliğinde motivasyonun önemine inanıyorsanız, Okul tasarımcısınız rengârenk, canlı tasarımlarını mutlaka görmelisiniz
www.sadece reklam için mesaj yazılamaz
facebook.com/okultasarimcisi
twitter.com/okultasarimcisi
[/b]
Logged
Etiketler:
Sayfa: [1]
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: